Category Archives: Квест

До уваги випускників

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського при кафедрі Інформатики і вищої математики будуть проводитись БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ з математики

(для підготовки до ЗНО)

і

курси з програмування.Результат пошуку зображень за запитом "кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського кременчук"

За інформацією щодо курсів звертайтесь:

тел. +380536630050 кафедра ІВМ;

моб.тел. +380975549879 Людмила Миколаївна

 ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО КрНУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ “СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ІНФОРМАТИКА)” “ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА”

За інформацією, щодо вступу звертайтесь:

тел. +380536630050 кафедра ІВМ;

моб. тел. +380980459164 Олена Сергіївна

email: myboxua13@gmail.com

парк Миру

Результат пошуку зображень за запитом "парк миру кременчук"

Парк Миру — парк у Кременчуці

У парку розташований Гонг Миру.
Парк закладено в 1983 році на честь 40-річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників. На центральних алеях висаджені дерева воїнами-визволителями. Породний склад в парку представляють ялина колюча, гіркокаштан, сосна звичайна, верба, тополя пірамідальна, клен гостролистий, береза, шовковиця, робінія, горобина, спірея, ялівець козацький, глід.
Парк Миру розташований у нагірній частині міста від вул. Московської вздовж вул. Миру.
Відкрився музей 28 вересня 2008 року до дня міста Кременчука[6]. Ініціатор створення музею, голова Автозаводської райдержадміністрації Кременчука Володимир Коваленко.
У музеї встановлено 9 експонатів, серед них:
літак-винищувач МіГ-23
132-мм реактивна система залпового вогню БМ-13 «Катюша»
основний бойовий танк Т-64
160-мм міномет М-160
152-мм гармата-гаубиця Д-20
76-мм дивізійна гармата зразка 1942 року (ЗІС-3)
120-мм самохідна артилерійська установка 2С9 «Нона»
122-мм гаубиця М-30
Ця техніка символізує ті військові частини, які звільняли Кременчук. Дана техніка за підтримки Міністерства оборони була безкоштовно передана з військових частин України. В урочистому відкритті музею взяли участь екс-міністр оборони, народний депутат Олександр Кузьмук, голова Полтавської облради Олександр Удовиченко, тодішній мер Кременчука Микола Глухов.

Успеньский собор

Успенський собор — собор у Кременчуці у XIX, поч. XX ст.Зараз не існує. Символ історично-релігійного минулого міста.

Результат пошуку зображень за запитом "Успенський собор кременчук"
Собор являв собою кам’яну однобанну споруду з великим півсферичним куполом на круглому світловому барабані, оздоблену шестиколонними портиками коринфського ордера з трикутними фронтонами. Собор був великим, мав висоту 40 м, мав трапезну і бібліотеку, інші церковні приміщення. Маса найбільшого дзвона перевищувала 3 тонни.

Будівництво Успенського собору в Кременчуці розпочали у 1804 р. за проектом Дж. Кваренгі. Закінчено будівництво 1816 року. А вже у 1858-1863 роках збудували дзвіницю, у нижньому ярусі якої облаштували теплу церкву Олександра Невського.

Собор у 1929 р. закривають. З дзвіниці зняли дзвони.

Будівля собору хотіли використати під музей, переобладнати під Будинок культури, Палац культури … А залишилися лише руїни і старі фотографії на листівках.

Під час війни собор залишився цілим, хоча і постраждав під час бомбардувань. Собор використовувався як господарча споруда — не було куполів, іконостас із срібла ще до війни «розібрали».

У часи Хрущова почали зачистку церков. Собор підірвали.

«Острів розваг»

Центр «Острів розваг» було відкрито у вересні 2012 року.  Площа сімейного центру – 3 500 м.кв., він входить до п’ятірки найбільших професійних розважальних центрів України. У складі центру – ресторан, бар, ролердром, автодром, мульти-кінотеатр, розважальні атракціони, дитяча перукарня. До відкриття планується школа раннього розвитку дитини.

Проектантом виступила бельгійська компанія КСС, що входить до десятки кращих світових компаній-проектантів розважальних та тематичних парків.

Власником та керуючою компанією сімейного центру є товариство з обмеженою відповідальністю «Атракціон-сервіс». Компанія була заснована у 2008 році, профіль – розвиток розважальних парків, виробництво, постачання, продаж, оренда розважальних та екстремальних атракціонів. За результатами 2011, 2012 років компанія впевнено займає І місце в українських бізнес-рейтингах у сфері діяльності розважальних парків у номінаціях:

 –  ефективне використання ресурсів;

 –  інвестиційна привабливість;

 –  масштаби виробництва.

«Рошен»

Кондитерська Корпорація ROSHEN в рейтингу Global Top-100 Candy Companies-2016 займає 24-е місце.

Результат пошуку зображень за запитом "«Рошен» кременчук"Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє більше 350 найменувань продукції бездоганної якості (шоколадні і желейні цукерки, карамель, ірис, шоколадні плитки і батончики, печиво, вафлі, бісквітні рулети, торти, зефір, тістечка тощо). Загальний обсяг виробництва становить близько 300 тисяч тонн в рік.