Category Archives: Математична газета

Щоб дізнатися час доведеться полічити

    Німець на ім’я Алекс Шіндбек став сучасним винахідником, який створив годинник, що сприяє закріпленню одержуваних учнями знань у школі. Незвичайні годинники показують час за допомогою математичних задач. Для того, щоб дізнатися, котра година, потрібно розв’язати два нескладні приклади.

000000

     Такі часи – насправді чудова нагода тримати себе у формі (зважаючи на наближення ЗНО, ДПА)!!!  Швидкий усний рахунок є запорокою того, що ви не витрачатимете зайвий час на іспиті! Пропоную вам програму, що ви можете встановити на свої гаджети та підвищити свою майстерність усного рахунку
icon_72

Математика : Усний Рахунок

Ця программа навчить швидко рахувати в умі , у тому числі і множити між собою досить великі числа . Позбавтеся від звички кожного разу включати калькулятор, коли потрібно зробити якісь підрахунки.

Математик з Нігерії вирішив одну з “проблем тисячоліття”

 Математик из Нигерии заявил, что сумел доказать гипотезу Римана

Прес-служба Федерального університету в Ойє-Екіті підтвердила доказ О.Енохом гіпотези Рімана. Хоча у самому Математичному інституті Клея вважають гіпотезу Рімана ще недоведеною. Там заявили, що для фіксації досягнення необхідно опублікувати його в міжнародному журналі з високою репутацією і домогтися верифікації науковим співтовариством.

Гіпотеза Рімана входить до списку семи “проблем тисячоліття”, складеного Математичним інститутом Клея. Вчені намагаються вирішити її протягом останніх 156 років.

 Джерело: УНН  з посиланням на ВВС.