Квест

         Хочемо поділитися враженнями! Ми, Ткач Анастасія, Оникін Олександр, Петренко Анна та Шляхова Анастасія, брали участь відвідали Квест-рум  Adrenaline. Гра була неймовірно весела та захоплююча, сповнена безліччю цікавих ребусів, лабіринтів, завдань.  Квест тривав  годину, за яку потрібно було  відкрити всі сейфи, а найголовніше  –  знайти вихід із кімнати.
Дуже швидко промайнув час, але команда впоралася з цими нелегкими, але дуже цікавими випробовуваннями. Разом у нас вийшло пройти квест без підказок)))  Із гарним настроєм та натхненні на створення власного квесту рідним містом, ми прямуємо з новими ідеями до нових пригод.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

About Шляхова Анастасия

Мене звати Шляхова Анастасія. Я учениця 8 класу.За свій девіз по життю я взяла слова відомого англійського діяча Генрі Форда "Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро." Тому всі перешкоди - це лише сходи по яким людина повинна пройти до вершнини. На мою думку, кожен має знайти себе , вдосконалюватися, розвиватися і математика це важлива наука яка допомагає зрбити це. По-перше вона розвиває мислення. По-друге це інструмент пізнання світу. Ти навіть не здогадуєшся ,але вона переслідує тебе скрізь. Вона є частиною нашого життя!!!

1 thought on “Квест

Leave a Reply

Your email address will not be published.